• דן וינוקורוב דן וינוקורוב
 • 22-11-2017
 • 672 צפיות
 • אין תגובות

חברות אחסון אתרים הוקמו על מנת לדאוג כי האתר שלכם יהיה תמיד זמין, ובמקרה של נפילות שרת – הן אלה שידאגו להחזיר את האתר שלכם לעבודה סדירה ויהפכו אותו לנגיש יותר.

כיום, חברות אחסון אתרים מציעות מגוון שירותים מלבד שירותי אחסון סטנדרטיים, ביניהם שירותי גיבויים, שחזור אתר, תמיכה, הקניית תוספים שמאפשרים את הגלישה באתר ועוד.

אז כיצד בוחרים חברת אחסון אתרים? כמה טיפים בהמשך.

 1. בדקו את התמיכה של החברה – חשוב שתהיה תמיכה מלאה באתר שלכם על ידי חברת האחסון. שימו לב כי החברה שאתם בוחרים תוכל לתמוך באתר שלכם וגם בבלוג שלכם במידה והוא בסיכון. חבילות אחסון טובות הן כאלה שיתמכו בכל מסד נתונים שישנו.
 2. שרתים – חשוב שהחברה תציע לכם שרתים טובים ועדיף שרתי לינוקס הנחשבים מהירים יותר. השרתים טובים ואף אטרקטיביים יותר במחיר וניתן לאחסן בהם תכנים בקלות.
  תמיכה לאתרי וורדפרס – בשל הפופולאריות של אתרי וורפרס, ישנן כיום אתרים רבים שבנויים בתבניות וורדפרס. אם גם האתר שלכם בנוי בוורדפרס: שימו לב כי אתם בוחרים בחברה לאחסון שיכולה לספק אחסון ייעודיי של האתרים האלה.
 3. תמיכה באחסון שבו ישנם דומיינים רבים – חשוב שהחברה שאתם בוחרים תוכל לתמוך גם באתרים שמחזיקים במספר דומיינים. בכך תוכלו לחסוך בעלויות. מצב זה אופייני בעיקר למי שמנהל מספר בולגים במקומות שונים ורוצה למקסם את החשיפה.
 4. עלויות – שימו לב כי החבילות שהחברה מציעה לכם לאחסון אתרים מתאימות לתקציב שלכם. אל תשלמו על חבילות שיש בהם מרכיבים שאתם לא צריכים, ונסו למצוא חבילה המותאמת אישית לכם.
 5. זמינות שרת – כאשר השרת שלכם נופל: האתר שלכם לא מתפקד ואתם מאבדים חשיפה ולקוחות. שימו לב למהירות ההתאוששות שמספקת חברת האחסון בנוגע לאתרים. בכך תוכלו ליהנות משירות ואחסון טובים יותר.
 6. תמיכה טכנית – חפשו חברת אחסון שיכולה לתת לכם מענה אנושי ותמיכה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. שימו לב לדרך שבה מקבלים את התמיכה. בחרו חברה שכוללת תמיכה טכנית שמספקת פתרון מיידי בכל זמן.
 7. רישום דומיין – בדקו מהם תנאי רישום הדומיין: בדקו על שם מי הוא נרשם ומה קורה לו במידה ואתם מוותרים על שירותי החברה. וודאו כי הדומיין תמיד נשאר עם האתר שלכם.

התקדמו לאחסון של WPHOST ותהנו מכל השירותים והיתרונות שצוינו לעיל במקום אחד, למעבר לחבילות ושירותים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *