• דן וינוקורוב דן וינוקורוב
  • 06-12-2017
  • 687 צפיות
  • אין תגובות

למה כדאי לבנות אתר בוורדפרס

הגעתם לאתר זה, לעמוד זה ולמאמר הנתון כי אתם מעוניינים לבנות אתר בוורדפרס, אתם בדרך הנכונה ובדרך לעצמאות וליצירתית ולהגשמה עצמאית, אין כלי יותר טוב ונכון לעשות זאת מאשר מערכת ניהול התוכן וורדפרס.
וורדפרס מציעה בניית אתרים בשיטה מאוד ידידותית לאנשים שפחות מבנים בתחום, אם אפשרות שיפור ויעילות של האתר דרך כתיבת קוד ושפת מתכנתים מורכבת שנקראת PHP, אל תיבהלו, אתם לא אמורים לגעת בנושא, יתרה מזו אנו מפצירים בכם לא לגעת, בגלל זה אנחנו פה.

יתרונות מערכת וורדפרס

ויש הרבה! כל מה שאתם צריכים לעשות תחילה, זה להחליט שאתם מעוניינים באתר וורדפרס, קניתם דומיין, אחסנתם אותו בחברת אחסון אמינה, חיברתם אותו לדומיין והופה, מה נשאר לעשות כרגע זה לבנות את האתר, לעצב, לכתוב ולהוסיף תוכן, אם זו חנות אז להוסיף מוצרים למכירה. המערכת קלה לשימוש.

מספר אלמטים ראויים ורצויין לאיזכור במערכת וורדפרס, תבניות, תוספים, ווידג׳טים.
תבניות הן הגורם הראשוני איתם אתם נפגשים בעת בניית אתר וורדפרס. לפני שאתם מתחילים לעצב ולהוסיף תוכן אתם בחורים תבנית. תבניות הן מערכת של קבצים וקודים הבנויים בצורה מסוימת, כלומר איך שהאתר שלכם יראה. התבניות עונות על שאלות כמו באיזה גודל ההדר (Header)שלכם יהיה, הפוטר (Footer), איפה הווידג׳טים יהיו, הפונטים וכמובן איך האתר שלכם יראה ועוד, כמובן שאת כל אלו ניתן לשנות ולעצב ע״ תוספים.

תוספים הם מרכיב מאוד חשוב במערכת וורדפרס והם קלים לשימוש, הם קלים להתקנה ויש בהם הוראות איך להתקינם ואם צריך עריכה מיוחדת. תוספים נקראים באנגלית Plugins והם מאפשרים לעלות לאתר עולם שלם של אלמנטים לשיפור ועיצוב האתר.
יש כמה תוספים שהם בגדר חובה ויש כאלה שיתאימו ספציפית לאתר שלכם. תוספים בגדר חובה הם יותר על הצד הטכני, SEO, ניקיון, טופס יצירת קשר, תוסף בניית עמודים נוח וכיוצ״ב. תוספים שיתאימו ספציפית לכם כמו עיצוב של תפריטים, צבעים ייחודיים באתר, רשתות חברתיות ועוד..זה עולם שלם.
איזה רעיון שיש לכם בטח יש עליו תוסף ואם אין אז תפתחו אותו.

ווידג׳טים Widgets, הם מעיין אפליקציות או תוכנות קלות שניתן לשים אותן בחלקים שונים על התבנית אם זה בפוטר – תחתית האתר, או בצדדים, הם לא קשורים ישירות לפוסט או לעמוד ולרוב הם נמצאים בכל עמוד ועמוד (ניתן גם להסיר), עליהם ניתן ״לתלות״ אלמנטים רבים כמו תמונות, באנרים, פרסומות גוגל Google Adsence, יצירת קשר, העברה לפוסטים חשובים, אינפורמציה שאתם רוצים שתרוץ בכל העמודים ועוד ועוד.

אולי כל אלה נראים מאיים, אבל הם בהחלט קלים לשימוש באופו בסיסי, אם אתם מעוניינים להרחיב את היכולות של כל אחד ואחד מהאלמנטים תנו למומחים להתעסק בזה, אנחנו ב WPhost לא רק שאנחנו מומחים לדבר, אנחנו גם אוהבים לעסוק בכל הקשור בוורדפרס, מאחסון אתרים ופתרונות כאלה ואחרים רלוונטים לכל מה שנוגע לוורדפרס, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

יתרון חשוב נוסף בבניית אתר וורדפרס הוא המחיר.

טווח מחירים

המרחק בין שלא יהיה לכם אתר לבניית אתר בוורדפרס מבחינת מחיר הוא מינימלי. אתם צריכים להתחיל בקניית דומיין. דומיין עולה כמה עשרות שקלים ויותר, תלוי אם הדומיין מבוקש או לא.
לאחר מכן תצטרכו חברת אחסון, כלומר באיזה שרת האתר שלכם יתגורר, המחיר יכול להשתנות בין 10-15 דולר לחודש ויותר, עכשיו, זה תלוי בהרבה משתנים כמו כמה אתרים תרצו לאחסן, נפח התנועה, גודל האתר המחרים יכולים להגיע גם למאות דולרים, תלוי מה אתם צריכים.
לגבי מחיר, לאתר בסיסי זהו סיימתם, אבל אם אתם מעוניינים להיות רציניים יותר, אז יש הוצאות על קידום אתרים, תבניות Pro, עיצוב אתר וורדפרס על ידי מקצועניים, עבודות טכניות על האתר ועוד ועוד, צרו עמנו קשר, נגלה לכם הכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *